Nebojte se rozvířit diskuzi . . .

Array

23 Počet komentářů

 • Miro

  16.4.2014

  pekny uvod, aj napriek tomu,ze internet marketing poznam a sledujem ceskych a slovenskych marketerov a ich pracu,tesim sa na dalsie casti a implementaciu realitnej problematiky vo svete internetu :-)

 • anna

  26.4.2014

  Nejsem makléřkou, ale právničkou a video jsem si pustila ze zvědavosti. V okruhu svých známých mám ne jednoho makléře (ku), kteří se mi svěřili. Dle některých z nich je práce makléře náročná na psychiku, čas a taktéž práce nedůstojná z důvodu, že si makléři pracující pro stejnou realitní kancelář konkurují, resp. jsou nuceni mezi sebou soupeřit, kdo bude lepší. Takže své známé doporučím kurs Martina Tesárka a věřím, že získané vědomosti ji ušetří čas pro její děti.

  • Martin Tesárek

   27.4.2014

   Dobrý den Anno, děkuji za váš komentář, kterého si vážím. Máte pravdu, že spoustu makléřů, místo toho aby si vzájemně pomáhali, vzdělávali se, učili se od sebe navzájem, si místo toho „hází klacky“ pod nohy. Řekl bych, že je to tím, že mají nouzi o klienty! Proto, každý inzerát, který se v inzerci objeví, je pro ně potencionální zákazník a každý makléř udělá vše proto, aby tohoto zákazníka získal – hlava, nehlava!

 • Daniel Kužela

  28.4.2014

  Zdravím Vás Martine :-)
  Snad to nebudete brát jako propagaci, ale spíše jako referenci – jako jeden z prvních po Vás jsem se vydal touto cestou ještě než jste vydal toto první video, a bylo to na základě kontaktu od kolegyně, která o Vás věděla už dávno a zároveň mi dala inspiraci od pana Kirše, až nakonec vzniklo http://www.maklerdaniel.cz. Těším se na první výsledky, už mi psal i makléř, který se o něco podobného zajímá. Dává mi to energii do dalšího snažení.

  Mějte se v Praze pěkně.
  Dan Kužela

  • Martin Tesárek

   28.4.2014

   Dobrý den Dane,

   vaše stránky vypadají po grafické stránce perfektně, skoro vám je závidím :-) …raději ani nechci vědět, na kolik peněz vás přišla samotná tvorba! V rychlosti jsem přečetl váš e-book a jak kdybych četl text videí z mého videokurzu „7 nejčastějších chyb při prodeji nemovitosti“?! Byl vám můj videokurz inspirací? Ale co… důležité je, že vzděláváme klienty, to je hlavní! Řekněte mi ještě, daří se vám už získávat díky vašim stránkám klienty? Nebo je to zatím jen pro image? :-)

   Martin

 • Daniel Kužela

  28.4.2014

  Zdravím,
  jelikož se tvorbou www zabývám už od mládí, tak mě samotná tvorba nestála naštěstí nic :-) A není třeba lhát, určitě inspirace směrem od Vás byla.. A stránky jsem spustil teprve včera, ale z dnešních rozhovorů a mailů si myslím, že určitě mají budoucnost :-)

  Pěkný večer.
  Dan

  • martin@maklernadoporuceni.cz

   29.4.2014

   Ještě jednou zdravím Dane,

   jak jsem psal, vaše stránky jsou super! Mít svůj osobní realitní web je první krok. Druhý krok je ale trochu těžší a to je dostat na stránky lidi a přimět je aby vám uvěřili, zavolali vám a měli zájem využít vašich realitních služeb. Budu o tom mluvit v dalších videích… ať se vám daří! :-)

   Martin

 • David

  2.5.2014

  Ten David, to bude asi David Kiršů, ne? :-))

  • Martin Tesárek

   2.5.2014

   Davide, rozesmál jste mě, díky :-)
   Říkám to na konci videa, Davidův příběh je vlastně můj „realitní příběh“, kdy jsem si před časem udělal web http://www.maklernadoporuceni.cz a realitní videokurz http://www.prodavamenemovitost.cz, díky kterým jsem začal stabilně získávat klienty a nemovitosti a začal stabilně vydělávat zajímavé peníze… možná to zní jako pohádka, ale je to tak!

   Martin

 • Lucie Nejedlová

  30.5.2014

  Díky za odkaz, mám teď čas a tak jsem si video pustila ještě jednou… je to vážně povedené. Opravdu se mi Váš přístup a nadšení líbí. Takhle nějak bych to podala já, kdybych neměla trému… O videu jsem ani neuvažovala…

  Je fajn, že jsem Vás oba dva poznala. Jsem ráda, že nejsem jediná, kdo chce měnit zaběhlá a „špatně fungující dogmata“, dělat věci jinak a pořádně. Je bezva vidět, že se Vám díky jinému přístupu i v dnešní době daří a že i na mě, když vydržím, čeká ta skvělá budoucnost odborníka „na doporučení“.

  S přáním příjemného zbytku dne,
  s pozdravem

  Lucie Nejedlová

  • Martin Tesárek

   9.6.2014

   Dobrý den Lucie,

   také jsem měl před natáčením trému, to k tomu prostě patří… je třeba se ale zbavit trémy a strachu a začít se víc prezentovat ve „světě internetu“, jen tak totiž můžete očekávat, že nebudete mít nouzi o práci a budou vám volat neznámý lidé, kteří budou chtít, abyste jim právě vy, pomohla s koupí nebo prodejem nemovitosti.

   Strach je něco, co nás brzdí. Myslím, že to, proč se některým lidem nedaří, není o tom, že by byli horší, méně chytří, netalentovaní, neuměli prodávat apod. Kolikrát je to jen o tom, že mají strach udělat změnu a jít do akce, udělat konečně něco jinak, jinak než jejich kolegové v kanceláři…

   Ať se vám daří, také jsem vás rád poznal osobně,

   Martin

 • Daniel Pecho

  7.6.2014

  Dobrý den Martine,
  jsem příjemně překvapen tím, že někdo zpracoval tuto tématiku i pro realitní makléře. Měl jsem možnost shlédnout podobná videa pro finanční poradce. Byla mi inspirací pro mou další práci realitniho makléře. Hlavně v prezentaci v on-line světě. Fandím Vám a těším se na další video.

  • Martin Tesárek

   9.6.2014

   Dobrý den Danieli,

   děkuji za váš komentář, snad se budou i další videa líbit…

   Martin

 • Zuzana

  12.6.2014

  Pekný deň Vám prajem,
  páči sa mi Vaša práca Martine a váš príbeh je veľmi inšpirujúci. Zaujímal by ma Váš názor na podmienku v zmluve s realit kanceláriou, ktorá maklerovi zakazuje po ukoncení práce založiť si svoju kanceláriu, alebo pomáhať ľuďom ako Vy, jednotlivec. Aký je na to Váš názor?

  Prajem vám nech sa vám darí pomáhať čo najviac ľuďom

  • Martin Tesárek

   12.6.2014

   Dobrý den Zuzano,

   děkuji za váš komentář :-)

   Smlouva je oboustranný akt, pokud jste takovou smlouvu podepsala, nemám vám k tomu co říct, bylo to vaše rozhodnutí. Já osobně bych takovou smlouvu ale nepodepsal a naopak bych ani nikomu k podpisu takovou smlouvu nenabídl.

   Martin

   • Zuzana

    12.6.2014

    Pekný deň,
    ešte nie, a zrejme ani nepodpíšem. Cítim že to nie je správne. a preto som sa aj od Vás chcela ubezpečiť, lebo viem že Vy idete cestou služby ľuďom.

    Ďakujem

 • Jan Mistoler

  18.6.2014

  Martine, také chválím obsah i video, jen tak dál. Díky tomu jsem si opět uvědomil, jak je skvělé, že již 5 let nemusím navolávat a bez skromnosti řeknu, že jdu obdobnou cestou a mám se dobře.

  Držím palce.

  • Martin Tesárek

   19.6.2014

   Honzo super, jste dalším příkladem, že internet může fungovat i realitním makléřům :-)

   Martin

 • Jan Votruba

  5.7.2014

  Zvrácenost českého trhu obecně, má odezvu v hledání jiných možností. (copak si někdo sám vrtá zuby ? taky to nechá na zubaři – kromě Mr.Beana) Doufám, že po vyčistění trhu se začíná vracet důvěra. Je ale i na makléřích, aby svojí férovostí bojovali proti těm méně férovým. Zatím mám klienty, se kterými se loučím a oba říkáme „děkuji“ . Držím se hesla, že pro makléře je nejlepší „úplatek“ v podobě doporučení a další zakázky. A v tom přímo navazuji na jeden z představených bodů.

 • Tereza Opluštilová

  8.7.2014

  Dobrý večer, Martine,
  Děkuji za skvělé video. Je pro mě inspirací, ačkoliv nepůsobím v oblasti realit, zabývám se investicemi. Ve své podstatě lze Vaše rady aplikovat na různé druhy podnikání, kde jde o získání si klienta na svou stranu, což je báječné a já už se teď nemohu dočkat dalšího videa.
  Pochopila jsem správně, že působíte v Praze nebo mi město uniklo? Bylo by možné domluvit se na krátkou kávu, až tam pojedu pracovně?
  Děkuji,
  Tereza Opluštilová

  • Martin Tesárek

   9.7.2014

   Dobrý den Terezo,

   děkuji za vaše slova. Máte pravdu, myšlenky a postupy se dají použít nejenom v realitách, ale i v dalších oborech.
   Pokud půjde o krátké přátelské seznámení, kde mi nebude nic nabízet, nic prodávat, nebudete chtít, abych vám „dohazoval“ klienty na pojištění, tak proč ne :-)

   Martin

 • jan lizbin

  19.9.2014

  doporucim vase video , pracujem v biznise x rokov ,mate pravdu